Secco S A5509,1-234

Marka: Secco Nr katalogowy: 100002790143
Secco S A5509,1-234

Sprzedaż partnerska

Secco S A5509,1-234

Zegarek marki zaprojektowane przez Secco stanie pożyczać każdego stroju stylowy wygląd. Ich klasyczny biały tarcza wygląda bardzo ponadczasowe, to przyczyniło się do jego srebrnej obudowie, która doskonale komponuje się z uzoučkými rąk i indeksów. Pełny opis

84

84 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki zaprojektowane przez Secco stanie pożyczać każdego stroju stylowy wygląd. Ich klasyczny biały tarcza wygląda bardzo ponadczasowe, to przyczyniło się do jego srebrnej obudowie, która doskonale komponuje się z uzoučkými rąk i indeksów. Czarny skórzany pasek z krokodyla wzór dodaje elegancki wygląd i dopasowanie dla kobiet i mężczyzn nadgarstków. Podaruj sobie dodatek, który zachwyci oko i portfel.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 41 mm
Wysokość 45 mm