Secco S A6001,1-112

Marka: Secco Nr katalogowy: 100003279990
Secco S A6001,1-112

Sprzedaż partnerskaPromocjaNowość

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Secco S A6001,1-112

Klasyczny klasyczny zegarek Secco doskonale sprawdza się w garniturach i strojach rekreacyjnych. Ich złota tarcza jest łatwa do odczytania dzięki indeksom numerycznym i prostym rękom. Po szczypnięciu na nadgarstku dobrej jakości Skórzana pasek, zamienisz się w prawdziwego dżentelmena. . Pełny opis

70

70 zł z VAT 144 zł, oszczędzasz 74 zł (51 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Klasyczny klasyczny zegarek Secco doskonale sprawdza się w garniturach i strojach rekreacyjnych. Ich złota tarcza jest łatwa do odczytania dzięki indeksom numerycznym i prostym rękom. Po szczypnięciu na nadgarstku dobrej jakości Skórzana pasek, zamienisz się w prawdziwego dżentelmena.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy złoty
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Wysokość 42 mm