Secco S K502-1

Marka: Secco Nr katalogowy: 100002377455
Secco S K502-1

Sprzedaż partnerska

Secco S K502-1

Tęskni po swoich dzieci kotek? A może nawet ulegli na błagania włochatą piłkę i podzielić się z wami domowników? Wtedy twoje małe kočkofilce cię uszczęśliwić i piękny zegarek marki zaprojektowane przez Secco. Pełny opis

81

81 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Tęskni po swoich dzieci kotek? A może nawet ulegli na błagania włochatą piłkę i podzielić się z wami domowników? Wtedy twoje małe kočkofilce cię uszczęśliwić i piękny zegarek marki zaprojektowane przez Secco. Ich śnieżnobiałej tarcza ozdobiona głowicy kota w pozycji 12, po 6 ťapička i ryb szkieletów w pozycji 3 i 9, inny kot ślady łap i ryby znaleźć na ciemnoniebieską skóry taśmy. Traktuj swoją córkę, wnuczkę lub siostrzenica musi uzupełnić, że nie chce wystartować.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie dla dziewcząt, dziecięce
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała metal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czerwony
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 24 mm