Secco z A5508,1-132

Marka: Secco Nr katalogowy: 100002552315
Secco z A5508,1-132

Sprzedaż partnerska

Secco z A5508,1-132

marka zegarek zaprojektowany przez Secco są idealnym dodatkiem do każdego nowoczesnego dżentelmena. Ich złota tarcza cię na pierwszy rzut oka prominentów i wskazał rąk, który idealnie pasuje do przypadku złotem. Brązowy skórzany pasek posiada elegancki wzór krokodyla. Pełny opis

93

93 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

marka zegarek zaprojektowany przez Secco są idealnym dodatkiem do każdego nowoczesnego dżentelmena. Ich złota tarcza cię na pierwszy rzut oka prominentów i wskazał rąk, który idealnie pasuje do przypadku złotem. Brązowy skórzany pasek posiada elegancki wzór krokodyla. Po przypiąć go na nadgarstku, masz strój zupełnie nowy wymiar.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy złoty
Szkło mineralne
Szerokość 39 mm
Wysokość 41 mm