Secco z K133-9

Marka: Secco Nr katalogowy: 100002566197
Secco z K133-9

Sprzedaż partnerska

Secco z K133-9

Dzieci zegarek marki Secco konieczności wybierania napędowej zestaw dla niemowląt, srebrne indeksy w postaci cyfr arabskich i są wyposażone w powlekanego tkaniną czerwony skórzany pasek. Traktuj swoje dzieciom praktyczny prezent, a także stylowe akcesorium. Pełny opis

101

101 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Dzieci zegarek marki Secco konieczności wybierania napędowej zestaw dla niemowląt, srebrne indeksy w postaci cyfr arabskich i są wyposażone w powlekanego tkaniną czerwony skórzany pasek. Traktuj swoje dzieciom praktyczny prezent, a także stylowe akcesorium.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie dziecięce
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra, tekstylia
Materiał ciała metal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa żółty
Kolor tarczy wielokolorowy
Szkło plastikowe
Szerokość 31 mm
Wysokość 35 mm