Sector 180 R3273690008

Marka: Sector Nr katalogowy: 100003309325

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaNowość

Sector 180 R3273690008

Stylowe, ponadczasowe i wysokiej jakości – to dokładnie te z wytwórni Sector . Uwolnij ich czar i szczypiesz model na rękę z kolekcji 180. Pełny opis

875

875 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Stylowe, ponadczasowe i wysokiej jakości – to dokładnie te z wytwórni Sector . Uwolnij ich czar i szczypiesz model na rękę z kolekcji 180. Ich czarna tarcza z metalicznymi refleksami urzeka Cię na pierwszy rzut oka charakterystyczny dzięki luminescencyjnym rękom i indeksom zapewniającym doskonałą czytelność nawet przy słabym oświetleniu. Istnieje również niezbędne randki. Z pewnością docenisz trzy subciferniques z funkcją stopera i 24 godzinnym czasem. Obudowa i ciąg są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Udekoruj swój nadgarstek akcesorium, które stanie się nieodłącznym towarzyszem Twojego codziennego życia.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Tachymetr tak
Szerokość 48.5 mm
Głębokość (mm) 11.5 mm
Wysokość 54.7 mm