Sector Action R3251161013

Marka: Sector Nr katalogowy: 100002375856
Sector Action R3251161013

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Sector Action R3251161013

Zegarek marki Sector jest dodatkiem dla nowoczesnej, pewnej siebie człowieka, który nie pozwoli nikomu ani nic limitu. Ich ciemna twarz cię na pierwszy rzut oka ze swoich rękach projektantów i wskaźników, są też niezbędne datownik. Pełny opis

399

399 zł z VAT 776 zł, oszczędzasz 377 zł (48 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki Sector jest dodatkiem dla nowoczesnej, pewnej siebie człowieka, który nie pozwoli nikomu ani nic limitu. Ich ciemna twarz cię na pierwszy rzut oka ze swoich rękach projektantów i wskaźników, są też niezbędne datownik. Koperta ze stali galwanicznie róża złota ozdobiony charakterystyczną osłonę z krawędzią wycięcia. Mocowanie paska skóry gładkiej i dać strój zupełnie nowy wymiar.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 100 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 46 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 55 mm