Slazenger SL.09.6075.2.03

Marka: Slazenger Nr katalogowy: 100002377706
Slazenger SL.09.6075.2.03

Sprzedaż partnerska

Slazenger SL.09.6075.2.03

Męska Watch Slazenger są dobrym uzupełnieniem dla każdego współczesnego człowieka. Połączenie bieli i niebieskiego wybierania chronograf, indeksów i korony wygląda po prostu wspaniale. Zegarki mają podwójny wskaźnik czasu, wskaźnik tygodnia i oczywiście nie ma nawet potrzeby datownik. Pełny opis

288

288 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męska Watch Slazenger są dobrym uzupełnieniem dla każdego współczesnego człowieka. Połączenie bieli i niebieskiego wybierania chronograf, indeksów i korony wygląda po prostu wspaniale. Zegarki mają podwójny wskaźnik czasu, wskaźnik tygodnia i oczywiście nie ma nawet potrzeby datownik. Supermetalové jakości mieszkań następnie Milan ruchu, który idealnie dopasowuje się do nadgarstka. Postawić na zegarek, który pasuje zarówno garnitur i również szeroki zużycie przyjemności.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała supermetal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Podwójny czas tak
Widoczna data tak
Szerokość 45 mm
Wysokość 53 mm