Slazenger SL.09.6087.3.01

Marka: Slazenger Nr katalogowy: 100002732371
Slazenger SL.09.6087.3.01

Sprzedaż partnerska

Slazenger SL.09.6087.3.01

Damskie zegarki Slazenger na pewno pozostaną niezauważone. Na pierwszy rzut oka znajdziesz tarczę perłową , która zdobi eleganckie dłonie z indeksami w postaci cyfr rzymskich i błyszczących szklanych kamieni. Pełny opis

258

258 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Damskie zegarki Slazenger na pewno pozostaną niezauważone. Na pierwszy rzut oka znajdziesz tarczę perłową , która zdobi eleganckie dłonie z indeksami w postaci cyfr rzymskich i błyszczących szklanych kamieni. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości supermetalu i jest również wyposażona w szklane kamienie . Zafunduj sobie zegarek, który sprawi, że Twój strój będzie świetny.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała supermetal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 35 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 39 mm