Slazenger SL.09.6112.3.02

Marka: Slazenger Nr katalogowy: 100002668315
Slazenger SL.09.6112.3.02

Sprzedaż partnerska

Slazenger SL.09.6112.3.02

Jeśli szukasz zegarka, który pasuje do każdego stroju, postaw na zegarek Slazenger . Na pierwszy rzut oka fascynuje Cię posrebrzana konstrukcja, która sprawia, że ​​Twój zegarek wygląda luksusowo. Tarcza jest ozdobiona prostymi rękoma ze szklanymi kamieniami i rzymskimi wskaźnikami. Pełny opis

253

253 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Jeśli szukasz zegarka, który pasuje do każdego stroju, postaw na zegarek Slazenger . Na pierwszy rzut oka fascynuje Cię posrebrzana konstrukcja, która sprawia, że ​​Twój zegarek wygląda luksusowo. Tarcza jest ozdobiona prostymi rękoma ze szklanymi kamieniami i rzymskimi wskaźnikami. Oglądaj nadgarstki za pomocą metalowego naciągu wysokiej jakości etuiod supermetal . Weź zegarek, który Cię nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa metal
Materiał ciała supermetal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy srebrny
Szkło mineralne
Szerokość 34 mm
Wysokość 38 mm