Slazenger SL.09.6114.4.03

Marka: Slazenger Nr katalogowy: 100002668317
Slazenger SL.09.6114.4.03

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Slazenger SL.09.6114.4.03

Czy lubisz ozdabiać stylowymi dodatkami? Na pewno nie przegapisz zegarka Slazenger . Na pierwszy rzut oka oczaruje Cię połączenie różowego złota z niebieskim pociągnięciem i tarczą, która wygląda dobrze. Złote dłonie, wskaźniki i chronograf są używane na tarczy, aby służyć jako druga. Pełny opis

335

335 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy lubisz ozdabiać stylowymi dodatkami? Na pewno nie przegapisz zegarka Slazenger . Na pierwszy rzut oka oczaruje Cię połączenie różowego złota z niebieskim pociągnięciem i tarczą, która wygląda dobrze. Złote dłonie, wskaźniki i chronograf są używane na tarczy, aby służyć jako druga. Obudowa wykonana jest z wysokiej jakości supermetalu, a dzięki metalowemu naciągowi tworzy bezbłędną całość. Zafunduj sobie zegarki, z którymi będziesz środkiem uwaga tylko ty.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa metal
Materiał ciała supermetal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Szerokość 34 mm
Wysokość 38 mm