Slazenger SL.09.6122.4.02

Marka: Slazenger Nr katalogowy: 100002667127
Slazenger SL.09.6122.4.02

Sprzedaż partnerska

Slazenger SL.09.6122.4.02

Czy lubisz ozdabiać stylowymi dodatkami? Na pewno nie przegapisz zegarka Slazenger . Na pierwszy rzut oka oczaruje Cię posrebrzany wzór, dzięki któremu nie będziesz już musiał zajmować się żadną inną biżuterią. Są tylko proste ręce, indeksy i subkole na zegarze twarzy. Pełny opis

229

229 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 26.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :26.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy lubisz ozdabiać stylowymi dodatkami? Na pewno nie przegapisz zegarka Slazenger . Na pierwszy rzut oka oczaruje Cię posrebrzany wzór, dzięki któremu nie będziesz już musiał zajmować się żadną inną biżuterią. Są tylko proste ręce, indeksy i subkole na zegarze twarzy. Idealna kombinacja zamyka kombinację supermetal case po mediolańskim metalowym pociągnięciu . Zafunduj sobie zegarki, z którymi będziesz środkiem uwaga tylko ty.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa metal
Materiał ciała supermetal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Wysokość 40 mm