Swatch AZUL’HEURE GE260

Marka: Swatch Nr katalogowy: 100002543543

Sprzedaż partnerska

Swatch AZUL’HEURE GE260

Kolorowe akcesoria nigdy nie wystarczą, więc Swatch zegarek Swatch . Jak sama nazwa wskazuje – zegarki są ozdobione kolorami, które idealnie pasują do siebie. Oglądaj nadgarstki o wysokiej jakości silikonowyPasek m, który jest niezwykle przyjemny w dotyku i odpowiedni również dla alergików. Pełny opis

286

286 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Kolorowe akcesoria nigdy nie wystarczą, więc Swatch zegarek Swatch . Jak sama nazwa wskazuje – zegarki są ozdobione kolorami, które idealnie pasują do siebie. Oglądaj nadgarstki o wysokiej jakości silikonowyPasek m, który jest niezwykle przyjemny w dotyku i odpowiedni również dla alergików. Wystrój jest ozdobiony tylko białymi rękami. Postaw na dodatek, który dosłownie podnosi Twój strój.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie dziecięce, unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa wielokolorowy
Kolor tarczy wielokolorowy
Szkło plastikowe
Szerokość 34 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 39 mm