Swatch Camarade YWS428

Marka: Swatch Nr katalogowy: 100002733717

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Swatch Camarade YWS428

Marka Swatch wkroczyła w podświadomość przede wszystkim ze względu na niesamowity zegarek o ekstrawaganckim designie. Nawet w swoim portfolio znajdziesz więcej trzeźwych modeli, które będą doceniane przez bardziej konserwatywnych użytkowników – zegarek Camarade jest dowodem. Pełny opis

482

482 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :14.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Marka Swatch wkroczyła w podświadomość przede wszystkim ze względu na niesamowity zegarek o ekstrawaganckim designie. Nawet w swoim portfolio znajdziesz więcej trzeźwych modeli, które będą doceniane przez bardziej konserwatywnych użytkowników – zegarek Camarade jest dowodem. Na pierwszy rzut oka znajdziesz srebrne świecące dłonie i indeksy. Obudowa ze stali nierdzewnej jest stale połączona z czernią silikonowy pasek. Postaw na dodatek, który stanie się nieodłącznym towarzyszem Twojej codziennej przygody.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy niebieski
Szkło plastikowe
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 48 mm