Swatch Czarny garnitur GB247T

Marka: Swatch Nr katalogowy: 100002438173

Sprzedaż partnerska

Swatch Czarny garnitur GB247T

Czarny kolor nie będzie zmęczony. Dodatki w tej ponadczasowej cieniu jest doskonale połączone z kolorowych ubrań i wzniosłe kawałki. Zaufaj mu, a ty i dołączyć zegarek na rękę ze Swatch sklepów popularnych marek. Pełny opis

252

252 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czarny kolor nie będzie zmęczony. Dodatki w tej ponadczasowej cieniu jest doskonale połączone z kolorowych ubrań i wzniosłe kawałki. Zaufaj mu, a ty i dołączyć zegarek na rękę ze Swatch sklepów popularnych marek. Ich twarz cię na pierwszy rzut oka z charakterystyczną kontrastujących rąk i indeksy, które sprawiają, że czas zawsze doskonale czytelny. Zdecydowanie kochasz i paska krzemu, który jest niezwykle przyjemny w dotyku, odporny na uszkodzenia i szczególnie nadaje się dla alergików. Podaruj sobie akcesorium, które nigdy nie zawodzi!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło plastikowe
Szerokość 34 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 39 mm