Swatch Flik Flak Hey Bro ZFCSP069

Marka: Swatch Nr katalogowy: 100002416002

Sprzedaż partnerska

Swatch Flik Flak Hey Bro ZFCSP069

Gdy dzieci będą oczarowani widok zegarka Swatch z kolekcji dziecięcej Flik Flak, po prostu je kocham. Dziennik rejestruje biało-czerwoną wersję z charakterystycznymi wskaźnikami. Zegarek na rękę z ładnym silikonowym paskiem, który jest lekki, wodoodporny i antyalergiczny. Pełny opis

203

203 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 22.08.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 22.08.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Gdy dzieci będą oczarowani widok zegarka Swatch z kolekcji dziecięcej Flik Flak, po prostu je kocham. Dziennik rejestruje biało-czerwoną wersję z charakterystycznymi wskaźnikami. Zegarek na rękę z ładnym silikonowym paskiem, który jest lekki, wodoodporny i antyalergiczny. Uzyskaj dodatek, którego nie będą chcieli wystartować.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie dziecięce
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa silikon
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa Czarny
Kolor tarczy Czerwony, Biały
Szkło plastikowe
Szerokość 35 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 37 mm