Swatch Fuzzy Logic SUOW160

Marka: Swatch Nr katalogowy: 100002442278

Sprzedaż partnerska

Swatch Fuzzy Logic SUOW160

Szukasz oryginalnego dodatku, którego nikt nie może przegapić? Następnie weź swój zegarek Fuzzy Logic z Swatch . Biało-niebieska kombinacja wygląda świetnie i uzupełnia prawie każdy strój. Pełny opis

320

320 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Szukasz oryginalnego dodatku, którego nikt nie może przegapić? Następnie weź swój zegarek Fuzzy Logic z Swatch . Biało-niebieska kombinacja wygląda świetnie i uzupełnia prawie każdy strój. Na nadgarstku zegarek jest przywiązany do dobrej jakości silikonowyz paskiem, który jest lekki, wodoodporny i antyalergiczny. Niezależnie od tego, gdzie się wybierasz, zegarek Swatch zdecydowanie nie powinien Cię ominąć.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały, niebieski
Kolor tarczy biały, niebieski
Szkło plastikowe
Szerokość pasa 22 mm
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 47 mm