Swatch Lonely Desert SUOB721

Marka: Swatch Nr katalogowy: 100002415783

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Swatch Lonely Desert SUOB721

Zegarki Swatch z warsztatów marki są idealne do dostrajania swój czas wolny strój. Ich srebrna tarcza jest wyłożona indeksów pajęczyna znalazł miejsce i na oknie wyświetlania daty. Pełny opis

319

319 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Swatch z warsztatów marki są idealne do dostrajania swój czas wolny strój. Ich srebrna tarcza jest wyłożona indeksów pajęczyna znalazł miejsce i na oknie wyświetlania daty. Ale z całą pewnością uwielbiam połączenie czarnej obudowie i brązowym skórzanym paskiem, który wygląda bardzo elegancki na nadgarstku. Podaj swój wygląd słuszna staje się stylowe akcesoria.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy srebrny
Szkło plastikowe
Widoczna data tak
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 47.5 mm