Swatch maglietta SUOW140

Marka: Swatch Nr katalogowy: 100002415863

Sprzedaż partnerska

Swatch maglietta SUOW140

Paski mogą nigdy nie wychodzą z mody. Polegać na ich ponadczasowy urok i was i dołączyć markę Swatch zegarek na rękę z warsztatu. Połowa silikonowy pasek ozdobiony niebieskie i białe paski, która trwa w tej sprawie i wybierania. Pełny opis

319

319 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Paski mogą nigdy nie wychodzą z mody. Polegać na ich ponadczasowy urok i was i dołączyć markę Swatch zegarek na rękę z warsztatu. Połowa silikonowy pasek ozdobiony niebieskie i białe paski, która trwa w tej sprawie i wybierania. Druga połowa zegarki opiera się na charakterystycznym czerwono, który dodaje całości właściwej pizzazz. Kieruje się na letnie przygody z akcesorium wzrok.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie dziecięce, unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały, czerwony, niebieski
Kolor tarczy biały, czerwony, niebieski
Szkło plastikowe
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 47 mm