Swatch Mediolino SFE112

Marka: Swatch Nr katalogowy: 100002416009

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Swatch Mediolino SFE112

Miękki i zabawny. Takie są zegarki Milanoino od Swatch. Ich metaliczna srebrna tarcza jest osadzona w cienkiej, półprzezroczystej obudowie i tworzy naprawdę stylowy efekt. Zegarki na rękę są związane z silikonowym paskiem w ponadczasowej kombinacji bieli i granatu. Pełny opis

433

433 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 25.10.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 25.10.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Miękki i zabawny. Takie są zegarki Milanoino od Swatch . Ich metaliczna srebrna tarcza jest osadzona w cienkiej, półprzezroczystej obudowie i tworzy naprawdę stylowy efekt. Zegarki na rękę są związane z silikonowym paskiem w ponadczasowej kombinacji bieli i granatu. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się ubrać zagracone sukienki czy podarte dżinsy w rozmowie, zawsze będziesz idealna z tym dodatkiem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa silikon
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały, niebieski
Kolor tarczy srebrny
Szkło plastikowe
Szerokość 34 mm
Głębokość (mm) 3.9 mm
Wysokość 38 mm