Swatch Pinkdots GW190

Marka: Swatch Nr katalogowy: 100002415990

Sprzedaż partnerska

Swatch Pinkdots GW190

Jeśli szukasz oryginalnego dodatku, który ożywi Twój strój, możesz postawić zakład na Swatch . Na pierwszy rzut oka różowy zegar jest wyhaftowany białymi dłońmi i indeksami numerycznymi. Na plastiku etui podąża za bielą silikonowypasek z różowymi kropkami. Pełny opis

269

269 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Jeśli szukasz oryginalnego dodatku, który ożywi Twój strój, możesz postawić zakład na Swatch . Na pierwszy rzut oka różowy zegar jest wyhaftowany białymi dłońmi i indeksami numerycznymi. Na plastiku etui podąża za bielą silikonowypasek z różowymi kropkami. Obstawiaj zegarki pasujące do każdej okazji.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski, dla dziewcząt, dziecięce
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały, różowy, wielokolorowy
Kolor tarczy różowy
Szkło plastikowe
Szerokość 34 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 38 mm