Swatch Plein Gaz GN248

Marka: Swatch Nr katalogowy: 100002415891

Sprzedaż partnerska

Swatch Plein Gaz GN248

Zegarek marki Swatch z pracowni wykonane są dla wszystkich mężczyzn i kobiet ze skłonnością do akcesoriów Wesoła i zabawny. Ich śnieżnobiałe tarcza ozdobiona niebieskimi rękami i jasnoczerwony cyfr. Pełny opis

269

269 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarek marki Swatch z pracowni wykonane są dla wszystkich mężczyzn i kobiet ze skłonnością do akcesoriów Wesoła i zabawny. Ich śnieżnobiałe tarcza ozdobiona niebieskimi rękami i jasnoczerwony cyfr. W tym samym duchu prowadzi kolor i biały pasek silikonowy – region ozdobioną rafinowanego czerwonego i niebieskiego wykończenia. Podaruj sobie dodatek, który nie tylko rozjaśnić letni strój.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały, czerwony, niebieski, wielokolorowy
Kolor tarczy biały
Szkło plastikowe
Szerokość 34 mm
Głębokość (mm) 8.5 mm
Wysokość 39 mm