Swatch Red Me Up SUOR707

Marka: Swatch Nr katalogowy: 100002420508

Sprzedaż partnerska

Swatch Red Me Up SUOR707

Lato jest nieodłącznie kolorowe akcesoria. Nie bój się odważnych kolorów lub można dołączyć zegarek na rękę ze Swatch sklepów popularnych marek. Ich twarz zakłada grzywny niebieskie ręce i indeksy, istnieje również okno z datą i wskaźnik dnia tygodnia. Pełny opis

319

319 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Lato jest nieodłącznie kolorowe akcesoria. Nie bój się odważnych kolorów lub można dołączyć zegarek na rękę ze Swatch sklepów popularnych marek. Ich twarz zakłada grzywny niebieskie ręce i indeksy, istnieje również okno z datą i wskaźnik dnia tygodnia. Najbardziej widocznym elementem jest jednak z pewnością jasny czerwony plastikowy pokrowiec i pasek silikonowy, który jest bardzo przyjemny w dotyku, odporne i nadają się dla alergików uszkodzenie. Zrób krok w kierunku letniej przygodzie z stylowym dodatkiem!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czerwony
Kolor tarczy biały
Szkło plastikowe
Widoczna data tak
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 47 mm