Swatch Sistem Boreal YIS401G

Marka: Swatch Nr katalogowy: 100002562808

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Swatch Sistem Boreal YIS401G

SISTEM51 – ruch mechaniczny, który dostaje Te zegarki można znaleźć Sistem51 (ETA kaliber C10. 111) pracy – unikalny ruch mechaniczny zabezpieczony przez siedemnaście patentów opracowanych specjalnie dla Swatch. Pełny opis

881

881 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

SISTEM51 – ruch mechaniczny, który dostaje


Te zegarki można znaleźć Sistem51 (ETA kaliber C10.111) pracy – unikalny ruch mechaniczny zabezpieczony przez siedemnaście patentów opracowanych specjalnie dla Swatch.

Cyfra „51” wskazuje na liczbę elementów składowych, z których urządzenie jest zmontowane. Jest to zapis małą liczbę – ruchy mechaniczne są powszechnie składa się z ponad stu elementów. Sistem51 jest pierwszy mechanizm mechaniczny, który jest wytwarzany na linii automatycznej, przez co całkowicie bez udziału człowieka. To nie znaczy, że to ze względu na mniej dokładne. maszyn CNC, że cięcie poszczególnych składników, a także wykonalne stopów cynku, miedzi i niklu pracują z dokładnością do jednego mikrona! Stop jest odporny na korozję na działanie wysokich temperatur, nie reaguje na pole magnetyczne. Można polegać na bieżącą dokładnością + –7 sekund dziennie gwarantowanej przez producenta. Szokujące jest pełen rezerwy mocy 90 godzin, który zawdzięcza swój unikalny mechanizm krokowy zegarku. Ale z całą pewnością docenią atrakcyjny wygląd głównego mostu i pierścień oscylatora, które można podziwiać przez przezroczystą podstawy, i oczywiście bardzo rozsądnej cenie, przy której próbkę oglądać ten wyjątkowy ruch może podjąć.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny automat
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 14 mm
Wysokość 50 mm