Swatch Sistem Schwiiz SUTB404

Marka: Swatch Nr katalogowy: 100002415961

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Swatch Sistem Schwiiz SUTB404

Sistem Schwiiz zegarek marki Swatch postanowił oddać hołd szwajcarskiego zegarmistrzostwa, który jest w świecie rzeczywistym terminem. Pełny opis

635

635 zł z VAT

Pełny opis

Opis produktu

Sistem Schwiiz zegarek marki Swatch postanowił oddać hołd szwajcarskiego zegarmistrzostwa, który jest w świecie rzeczywistym terminem. Ich twarz zdobi fundamenty, na których to prestiżowe pole Stojaki – fabrykę zegarków, zegarmistrz ze szkłem powiększającym do oka i kół zębatych, które zapewniają precyzyjną pracę szlifierki. Zegarek jest zasilany przez automatyczny mechanizm, którego hipnotyczny działa, można cieszyć się z tyłu obudowy. Translucent korona graniczy lovers krowy, które pasą się w Alpach szwajcarskich. Zegarki silikonową taśmę szwy po obu stronach – widoczna część jest czarna, z tyłu jasnoczerwony rzemienia. Imaginary wisienką na torcie jest Swiss flag, które można znaleźć na klamrze. Zapraszamy na dodatek, że twoje otoczenie z pewnością nie pozostawi bez echa.

SISTEM51 – ruch mechaniczny, który dostaje


Te zegarki można znaleźć Sistem51 (ETA kaliber C10.111) pracy – unikalny ruch mechaniczny zabezpieczony przez siedemnaście patentów opracowanych specjalnie dla Swatch.

Cyfra „51” wskazuje na liczbę elementów, z których jest ono zmontowane. Jest to zapis małą liczbę – ruchy mechaniczne są powszechnie składa się z ponad stu elementów. Sistem51 jest pierwszy mechanizm mechaniczny, który jest wytwarzany na linii automatycznej, przez co całkowicie bez udziału człowieka. To nie znaczy, że to ze względu na mniej dokładne. maszyn CNC, że cięcie poszczególnych składników, a także wykonalne stopów cynku, miedzi i niklu pracują z dokładnością do jednego mikrona! Stop jest odporny na korozję na działanie wysokich temperatur, nie reaguje na pole magnetyczne. Można polegać na bieżącą dokładnością + –7 sekund dziennie gwarantowane przez producenta. Szokujące jest rezerwa mocy łazienki 90 godzin, co zawdzięcza niepowtarzalny krokowy mechanizm mechaniczna. Ale z całą pewnością docenią atrakcyjny wygląd głównego mostu i pierścień oscylatora, które można podziwiać przez przezroczystą podstawy, i oczywiście bardzo rozsądnej cenie, przy której próbkę oglądać ten wyjątkowy ruch może podjąć.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny automat
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło plastikowe
Widoczna data tak
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 14 mm
Wysokość 51 mm