Swatch Tartanotto SUOZ258C

Marka: Swatch Nr katalogowy: 100002416011

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Swatch Tartanotto SUOZ258C

Niepokojące, zabawne i przede wszystkim niewyobrażalne! Są to zegarki Tartanotto marki Swatch . Ich biała tarcza ma wyraźne wrażenie – ozdobione są tylko dłońmi i drobnymi figurkami. Ale kończy się cała trzeźwość. Pełny opis

319

319 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Niepokojące, zabawne i przede wszystkim niewyobrażalne! Są to zegarki Tartanotto marki Swatch . Ich biała tarcza ma wyraźne wrażenie – ozdobione są tylko dłońmi i drobnymi figurkami. Ale kończy się cała trzeźwość. Taśma silikonowa jest ozdobiona niebiesko-czerwono-białym wzorem, który zachodzi na plastikowym pudełku. Zaraz po włączeniu zegarka zobaczysz, że czerwona ryba działa po drugiej stronie ekranu. Krótko mówiąc, idealny dodatek do letniej przygody.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie dziecięce, unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały, czerwony, niebieski
Kolor tarczy biały
Szkło plastikowe
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 46 mm