Swatch Varigotti GL118

Marka: Swatch Nr katalogowy: 100002740057

Sprzedaż partnerska

Swatch Varigotti GL118

Największy na świecie producent zegarków Swatch jest popularny na całym świecie ze względu na swoje modele, które różnią się od marek innych marek oryginalnymi wzorami i ponadczasowymi pomysłami. Wyciągnij zaklęcie z zaklęcia i zaciśnij swój zegarek Varigotti na nadgarstku. Pełny opis

286

286 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Największy na świecie producent zegarków Swatch jest popularny na całym świecie ze względu na swoje modele, które różnią się od marek innych marek oryginalnymi wzorami i ponadczasowymi pomysłami. Wyciągnij zaklęcie z zaklęcia i zaciśnij swój zegarek Varigotti na nadgarstku. Na pierwszy rzut oka będziesz zafascynowany tarczą, która zapewni Ci wyrafinowany wgląd w mechanizm zegara . Taśma silikonowa opiera się na kolorze i dlatego jest różowa z jednej strony, a druga biała. Postaw na dodatek, który na pewno nie pozostawi twojego otoczenia bez echa.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa silikon
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały, różowy
Kolor tarczy turkusowy
Szkło plastikowe
Szerokość 33 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 38 mm