Timex Easy Rider TW2P75800

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335033

Sprzedaż partnerska

Timex Easy Rider TW2P75800

akcesoria classic nie jest wystarczające. Nie zapomnij ich lub można dołączyć zegarek na rękę z warsztatu marki Timex. Ich czysta biała tarcza otoczona czarnymi cyframi tradycyjnych wygląda po prostu świetnie. Niklowany obudowa tworzy doskonałe pary pasek brązowy skóry. Pełny opis

302

302 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

akcesoria classic nie jest wystarczające. Nie zapomnij ich lub można dołączyć zegarek na rękę z warsztatu marki Timex. Ich czysta biała tarcza otoczona czarnymi cyframi tradycyjnych wygląda po prostu świetnie. Niklowany obudowa tworzy doskonałe pary pasek brązowy skóry. Udekorować akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała mosiądz, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy beżowy
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 45 mm