Timex Easy Rider TW2R23400

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335208

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Timex Easy Rider TW2R23400

Zegarki Timex z markowych sklepów są idealnym uzupełnieniem dla każdego z panów i pań z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Ich czarna tarcza opiera się na klasycznym wyglądzie – wyraziste ręce i cyfry gwarantują doskonały czas widoczności. Pełny opis

208

208 zł z VAT 333 zł, oszczędzasz 125 zł (37 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Timex z markowych sklepów są idealnym uzupełnieniem dla każdego z panów i pań z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Ich czarna tarcza opiera się na klasycznym wyglądzie – wyraziste ręce i cyfry gwarantują doskonały czas widoczności. To dodatkowo przyczynia INDIGLO niebieskie podświetlenie sprawia, że doskonale będzie widać czas w środku najczarniejszej nocy. Obudowa i pchnięcie panuje tradycyjny kolor srebrny, który daje zegarka elegancki wygląd. Przynieś swój strój akcesorium, które nigdy nie pozwala na dół.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała mosiądz
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 42 mm