Timex Easy Rider TW2R23500

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002415800

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Timex Easy Rider TW2R23500

Zegarki Timex z markowych sklepów są idealnym dodatkiem do wszystkich muzeów z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Ich jasny twarzy opiera się na klasycznym wyglądzie – wyraziste ręce i cyfry gwarantują doskonały czas widoczności. Pełny opis

352

352 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Timex z markowych sklepów są idealnym dodatkiem do wszystkich muzeów z zamiłowaniem do ponadczasowych akcesoriów. Ich jasny twarzy opiera się na klasycznym wyglądzie – wyraziste ręce i cyfry gwarantują doskonały czas widoczności. To dodatkowo przyczynia INDIGLO niebieskie podświetlenie sprawia, że idealnie na czas, a zobaczysz w środku nocy. Ten ruch jest dumny, że projekt daje bicolor Zegarek stylowy wygląd. Przynieś swój strój akcesorium, które nigdy nie pozwala na dół.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała mosiądz
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny, wielokolorowy, złoty
Kolor tarczy beżowy
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 42 mm