Timex Expedition Scout Fairfield Chrono TWG016600

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335703

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Timex Expedition Scout Fairfield Chrono TWG016600

Patrząc dodatek, który rozjaśnić swój wygląd? Następnie unisex marki zegarek zaprojektowany przez Timex to dobry wybór. Na pierwszy rzut oka ich złota Mediolan przenieść dopasować obudowę. Pełny opis

521

521 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Patrząc dodatek, który rozjaśnić swój wygląd? Następnie unisex marki zegarek zaprojektowany przez Timex to dobry wybór. Na pierwszy rzut oka ich złota Mediolan przenieść dopasować obudowę. Krem INDIGLO zakłady oświetlenie wyjściem na klasycznym wzornictwie złotymi indeksami i rąk, które pasuje do rękawa. Postawić na akcesorium, które obraca się wokół nadgarstka centrum uwagi.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa złoto
Materiał ciała mosiądz
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy beżowy
Szkło mineralne
Szerokość 37 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 41 mm