Timex Expedition Scout TW4B06800

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335039

Sprzedaż partnerska

Timex Expedition Scout TW4B06800

Zegarki Timex od miłości Collection Expedition skautowego na pierwszy rzut oka wszystkie panowie z zamiłowania do naturalnych kolorach. Ich wymiarowe beżowy wybierania pogrubioną cyfr Luminous rąk otacza obudowę dymu końca. Nadgarstek zegarek szyte pasek tkaniny w przyjemnie zielono. Pełny opis

281

281 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Timex od miłości Collection Expedition skautowego na pierwszy rzut oka wszystkie panowie z zamiłowania do naturalnych kolorach. Ich wymiarowe beżowy wybierania pogrubioną cyfr Luminous rąk otacza obudowę dymu końca. Nadgarstek zegarek szyte pasek tkaniny w przyjemnie zielono. Wyjąć nowe przygody ze stylowym akcesorium do nadgarstka.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa tekstylia
Materiał ciała mosiądz
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa zielony
Kolor tarczy beżowy
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 46 mm