Timex Marathon TW5M06600

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335040

Sprzedaż partnerskaWyprzedaż

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Timex Marathon TW5M06600

Po podkreślać swoją kobiecość, nie ma lepszej opcji niż zasób różowym. Ciesz się tym czysto kobiecy kolor i przymocować nowoczesną markę nadgarstek zegarka Timex. Ich obudowa z tworzywa sztucznego i różowy pasek dosłownie błyszczeć i przyjść do nadgarstka tak pożądanego zainteresowania. Pełny opis

66

66 zł z VAT 120 zł, oszczędzasz 54 zł (45 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Po podkreślać swoją kobiecość, nie ma lepszej opcji niż zasób różowym. Ciesz się tym czysto kobiecy kolor i przymocować nowoczesną markę nadgarstek zegarka Timex. Ich obudowa z tworzywa sztucznego i różowy pasek dosłownie błyszczeć i przyjść do nadgarstka tak pożądanego zainteresowania. cyfry wybierania srebrny graniczy miejsca. Oživzte swój czas wolny w stylu stroju.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski, dla dziewcząt, dziecięce
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa różowy
Kolor tarczy srebrny
Szkło plastikowe
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 43 mm