Timex Miami Chronograph TW2P93900

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335015

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Timex Miami Chronograph TW2P93900

Timex zegarek marki wersji all-stali z czarną tarczą, które wyposażone są w oknie czasowym i chronograf stoper będzie doskonałym towarzyszem, czy w wolnym czasie, ale jeśli pójdziesz do firmy. Praktyczne akcesoria mody, które dopasowując każdy strój. Pełny opis

320

320 zł z VAT 409 zł, oszczędzasz 89 zł (21 %)
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Timex zegarek marki wersji all-stali z czarną tarczą, które wyposażone są w oknie czasowymchronograf stoper będzie doskonałym towarzyszem, czy w wolnym czasie, ale jeśli pójdziesz do firmy. Praktyczne akcesoria mody, które dopasowując każdy strój.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Stoper tak
Szerokość 38 mm
Wysokość 42 mm