Timex Modern Originals T2N346

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002355556

Sprzedaż partnerska

Timex Modern Originals T2N346

Męski zegarek Timex z dużej jasnej tarczy w eleganckiej szaro-czarny. Zegarki posiadają podświetlaną tarczę i trzymając się za ręce należytej pasek skórzany. Obudowa jest wykonana z nierdzewnej stali, który nie zawiera niklu przeciwalergiczne. . Pełny opis

295.1

295,10 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 19.07.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 19.07.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męski zegarek Timex z dużej jasnej tarczy w eleganckiej szaro-czarny. Zegarki posiadają podświetlaną tarczę i trzymając się za ręce należytej pasek skórzany. Obudowa jest wykonana z nierdzewnej stali, który nie zawiera niklu przeciwalergiczne.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa Czarny
Kolor tarczy Szary
Szkło mineralne
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 48 mm