Timex Modern Originals T2N793

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002437628

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Timex Modern Originals T2N793

Oglądaj z warsztatów popularnej marki Timex to naprawdę nowoczesny utwór. Ich tarcza, pasek, a nawet etui ma czarny kolor, który jest naprawdę dobry na wszystko. Błyskotliwa żółta ręka całego zespołu zapewnia odpowiedni połysk. Pełny opis

204

204 zł z VAT 298 zł, oszczędzasz 94 zł (31 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :26.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Oglądaj z warsztatów popularnej marki Timex to naprawdę nowoczesny utwór. Ich tarcza, pasek, a nawet etui ma czarny kolor, który jest naprawdę dobry na wszystko. Błyskotliwa żółta ręka całego zespołu zapewnia odpowiedni połysk. Z pewnością docenisz podświetlenie dzięki wyjątkowemu oświetleniu Indiglo – po naciśnięciu korony osłona świeci w niebieskim świetle. Postaw na dodatek, który Cię nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa skóra
Materiał ciała mosiądz
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 48 mm