Timex New England TW2R36700

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335583
Timex New England TW2R36700

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.11.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Timex New England TW2R36700

Czy zdecydować się na formalnym garnitur lub wygodnego noszenia rozrywka, zegarki z popularnym warsztatowej marki Timex strój jest zawsze doskonale melodie. Ich czarna tarcza przyciąga wzrok uderzające luminescencyjne rąk i cyfry kontrastujące że czas make zawsze doskonale czytelny. Pełny opis

215

215 zł z VAT 298 zł, oszczędzasz 83 zł (27 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy zdecydować się na formalnym garnitur lub wygodnego noszenia rozrywka, zegarki z popularnym warsztatowej marki Timex strój jest zawsze doskonale melodie. Ich czarna tarcza przyciąga wzrok uderzające luminescencyjne rąk i cyfry kontrastujące że czas make zawsze doskonale czytelny. Obudowa i pchnięcie polegać na tradycyjnym kolorze srebrnym, który pasuje prawie wszystko. Podaruj sobie akcesorium, które nigdy nie zawiedzie.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa stal
Materiał ciała mosiądz
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 44 mm