Timex Peyton TW2R28100

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335431

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Timex Peyton TW2R28100

Zegarki marki Timex z warsztatu na pierwszy rzut oka kocham wszystkie panie z zamiłowania do eleganckich akcesoriów. Ich celozlaté konstrukcja pasuje naprawdę do wszystkiego, plus dodaje odrobinę luksusu do każdego stroju. Pełny opis

391

391 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki marki Timex z warsztatu na pierwszy rzut oka kocham wszystkie panie z zamiłowania do eleganckich akcesoriów. Ich celozlaté konstrukcja pasuje naprawdę do wszystkiego, plus dodaje odrobinę luksusu do każdego stroju. Złota tarcza ozdobiona eleganckimi cyframi rzymskimi, które zegarki dać odrobinę stylu vintage. Mocowanie na nadgarstek przenieść pozłacaną stali nierdzewnej i być we wszystkich okolicznościach.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal, złoto
Materiał ciała stal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa złoty
Kolor tarczy złoty
Szkło mineralne
Szerokość 36 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 40 mm