Timex Southview TW2R63900

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335811

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Timex Southview TW2R63900

Czy będziesz nosić garnitur lub wygodną koszulę przyjemności, zegarki z popularnym warsztatowej marki Timex zawsze będzie najlepszym towarzyszem. Ich głębokie niebieskie pokrętło jest wyłożona z rzymskimi cyframi, które nadają całości odrobinę stylu vintage tak popularne. Pełny opis

373

373 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Czy będziesz nosić garnitur lub wygodną koszulę przyjemności, zegarki z popularnym warsztatowej marki Timex zawsze będzie najlepszym towarzyszem. Ich głębokie niebieskie pokrętło jest wyłożona z rzymskimi cyframi, które nadają całości odrobinę stylu vintage tak popularne. Zegarki eleganckie szyte pasek na brązowy z zapalniczki szycia. Zapraszamy na dodatek, że zawsze zamieni się w prawdziwy dżentelmen.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała metal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 8.5 mm
Wysokość 46 mm