Timex The Waterbury Classic TW2P95900

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335007

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Timex The Waterbury Classic TW2P95900

Męska marka Timex zegarek będzie doskonałym dodatkiem do każdego genlemena. Celočené projekt może być łączona z ubrania i wygląda elegancko. Model ten jest wyposażony w podświetlaną tarczą proszę każdego człowieka, który szuka stylowy dodatek. Pełny opis

430

430 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męska marka Timex zegarek będzie doskonałym dodatkiem do każdego genlemena. Celočené projekt może być łączona z ubrania i wygląda elegancko. Model ten jest wyposażony w podświetlaną tarczą proszę każdego człowieka, który szuka stylowy dodatek.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 40 mm
Wysokość 44 mm