Timex Time Machines Soccer TW7C16500

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002415801
Timex Time Machines Soccer TW7C16500

Sprzedaż partnerska

Timex Time Machines Soccer TW7C16500

Odtwarza swojego syna, wnuka, siostrzeńca, a nawet piłkę nożną? Po szafie wisiały plakaty z został Ronald lub Messie? Potem zegarki marki Timex dosłownie iść oddech! Ich powierzchnia jest wyłożona czytelnych cyfr, ciekawe i rąk z „h” i „min”. Pełny opis

140

140 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Odtwarza swojego syna, wnuka, siostrzeńca, a nawet piłkę nożną? Po szafie wisiały plakaty z został Ronald lub Messie? Potem zegarki marki Timex dosłownie iść oddech! Ich powierzchnia jest wyłożona czytelnych cyfr, ciekawe i rąk z „h” i „min”. Większość każdy mały drania ale zdecydowanie spada pasek tekstylny z kolorowych piłek i celów. Postawić na dodatek, który może być gwarantowana dla każdego małego piłkarza bramki.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie dla chłopców, dziecięce
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa tekstylia
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 28 mm
Głębokość (mm) 9 mm
Wysokość 32 mm