Timex Waterbury TW2P84300

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002464863

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Timex Waterbury TW2P84300

Męska marka Timex zegarek to idealny dodatek dla każdego człowieka. Na pierwszy rzut oka różnych wskaźników i numery na żółty. Nadgarstek mocowane są z wysokiej jakości skórzany pasek czerwono-brązowym kolorze ze stylowym szwem. Pełny opis

536

536 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Męska marka Timex zegarek to idealny dodatek dla każdego człowieka. Na pierwszy rzut oka różnych wskaźników i numery na żółty. Nadgarstek mocowane są z wysokiej jakości skórzany pasek czerwono-brązowym kolorze ze stylowym szwem. Zdecydowanie skorzystać z wielofunkcyjnego ciferníčky z funkcją stopera, docenić oświetlenie INDIGLO, który sprawia, że ​​łatwo odczytać z linią w środku nocy. Po dodaniu strój te zegarki przekształcić magicznie do prawdziwego dżentelmena.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 50 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Stoper tak
Szerokość 42 mm
Głębokość (mm) 12 mm
Wysokość 46 mm