Timex Waterbury TW2R25500

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335261

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Timex Waterbury TW2R25500

Zegarki Timex zyskała miliony fanów na całym świecie, dzięki jej ponadczasowe kawałki. Utracić swój urok i ciebie i dołączyć model nadgarstek z kolekcji Waterbury. Na pierwszy rzut oka można dostarczyć czarną tarczę z czytelnym ręce i indeksów. Pełny opis

424

424 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :12.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Timex zyskała miliony fanów na całym świecie, dzięki jej ponadczasowe kawałki. Utracić swój urok i ciebie i dołączyć model nadgarstek z kolekcji Waterbury. Na pierwszy rzut oka można dostarczyć czarną tarczę z czytelnym ręce i indeksów. Idealne czytelność specjalnie realizowany w partnerstwie i technologii podświetlenia Indiglo, co jest typowe dla zegarków Timex. Skórzany pasek z mocnym szwem wygląda bardzo elegancki, a także obudowa ze stali. Postawić na akcesorium, które zawsze okazują się prawdziwym dżentelmenem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 44 mm