Timex Waterbury TW2R25900

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335242

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Timex Waterbury TW2R25900

Zegarki Timex zyskała miliony fanów na całym świecie, dzięki jej ponadczasowe kawałki. Utracić swój urok i ciebie i dołączyć model nadgarstek z kolekcji Waterbury. Na pierwszy rzut oka można dostarczyć niebieskie pokrętło z czytelnym ręce i indeksów. Pełny opis

326

326 zł z VAT 471 zł, oszczędzasz 145 zł (30 %)
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Timex zyskała miliony fanów na całym świecie, dzięki jej ponadczasowe kawałki. Utracić swój urok i ciebie i dołączyć model nadgarstek z kolekcji Waterbury. Na pierwszy rzut oka można dostarczyć niebieskie pokrętło z czytelnym ręce i indeksów. Idealne czytelność nawet podświetlenie INDIGLO pomaga technologię, która jest typowa dla zegarków Timex. Stal Mediolan ruch dostosowuje bez skracania nadgarstek i ma bardzo elegancki, a także obudowę stalową. Postawić na akcesorium, które zawsze okazują się prawdziwym dżentelmenem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa stal
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa srebrny
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 44 mm