Timex Weekender Fairfield Chrono TW2R26800

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335192

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Timex Weekender Fairfield Chrono TW2R26800

Zegarki z warsztatu marki Timex doskonale uzupełniają zarówno formalne i czasu wolnego strój wszelkie nowoczesne pana lub pani. Ich czarna tarcza z funkcją stopera trzy chronograf, nie jest również konieczne datownik. Pełny opis

570

570 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki z warsztatu marki Timex doskonale uzupełniają zarówno formalne i czasu wolnego strój wszelkie nowoczesne pana lub pani. Ich czarna tarcza z funkcją stopera trzy chronograf, nie jest również konieczne datownik. Czarny i posiada stylowy pasek skórzany dziurkowania, a nawet stali nierdzewnej obudowa. Czy zdecydujesz się iść do wsi lub nawet spotkanie biznesowe, te zegarki zawsze będzie najlepszym towarzyszem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa skóra
Materiał ciała stal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 41 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 45 mm