Timex Weekender Fairfield TW2P98100

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335025

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 28.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Timex Weekender Fairfield TW2P98100

Zegarki z warsztatu marki Timex doskonale uzupełniają strój rekreacyjny i sportowy wszelkie nowoczesne pan i damy. Ich białe wyłożone wąskiej twarzy i rąk złote indeksy pasujących wąski rękaw. Ale z całą pewnością przyciąga taśmę tekstylną w przyjemnej kombinacji bordo i bieli. Pełny opis

200

200 zł z VAT 303 zł, oszczędzasz 103 zł (33 %)
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki z warsztatu marki Timex doskonale uzupełniają strój rekreacyjny i sportowy wszelkie nowoczesne pan i damy. Ich białe wyłożone wąskiej twarzy i rąk złote indeksy pasujących wąski rękaw. Ale z całą pewnością przyciąga taśmę tekstylną w przyjemnej kombinacji bordo i bieli. Czy zdecydujesz się iść do miasta lub na wycieczkę do wsi, te zegarki zawsze będzie najlepszym towarzyszem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa tekstylia
Materiał ciała mosiądz, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały, vínová
Kolor tarczy biały
Szkło mineralne
Szerokość 37 mm
Głębokość (mm) 8.5 mm
Wysokość 54 mm