Timex Weekender Fairfield TW2P98300

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335037

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Timex Weekender Fairfield TW2P98300

Zegarki z warsztatu marki Timex doskonale uzupełniają wypoczynek i sportowy strój każdego nowoczesnego pań. Ich optymistycznie niebieskie pokrętło zdobione wąskie srebrne ręce i indeksów, które pasują do obudowy stejnobarevným. Zegarki gładki szyte skórzanym paskiem w ładnym kolorze brązowym. Pełny opis

346

346 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki z warsztatu marki Timex doskonale uzupełniają wypoczynek i sportowy strój każdego nowoczesnego pań. Ich optymistycznie niebieskie pokrętło zdobione wąskie srebrne ręce i indeksów, które pasują do obudowy stejnobarevným. Zegarki gładki szyte skórzanym paskiem w ładnym kolorze brązowym. Czy zdecydujesz się iść z przyjacielem na kawę lub na wycieczkę do wsi, te zegarki zawsze będzie najlepszym towarzyszem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków modny
Materiał pasa skóra
Materiał ciała mosiądz
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa brązowy
Kolor tarczy niebieski
Szkło mineralne
Szerokość 37 mm
Głębokość (mm) 8.5 mm
Wysokość 43 mm