Timex Weekender™ Oversized TW2P86700

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335104

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Timex Weekender™ Oversized TW2P86700

Zegarki Timex sklep w projektowaniu unisex z czarnym skórzanym paskiem, który posiada kontrastujące żółte krawędzie, będzie dobrze wyglądać na nadgarstku kobiet i mężczyzn. Czarna tarcza z cyframi subciferník brązowe dodaje drugą rękę. Zegarki wyposażone są w pełnej ciała podświetleniem tarczy. Pełny opis

413.9

413,90 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 24.07.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 24.07.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zegarki Timex sklep w projektowaniu unisex z czarnym skórzanym paskiem, który posiada kontrastujące żółte krawędzie, będzie dobrze wyglądać na nadgarstku kobiet i mężczyzn. Czarna tarcza z cyframi subciferník brązowe dodaje drugą rękę. Zegarki wyposażone są w pełnej ciała podświetleniem tarczy. Więc widać czas w warunkach słabego oświetlenia.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Damskie/męskie unisex
Wyświetlanie czasu analogowe
Kategoria zegarków sportowy
Materiał pasa skóra
Materiał ciała metal
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa Czarny
Kolor tarczy Czarny
Szkło mineralne
Szerokość 40 mm
Głębokość (mm) 11 mm
Wysokość 44 mm