Timex Weekender TW2R59600

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002335800

Sprzedaż partnerska

Timex Weekender TW2R59600

marka zegarek zaprojektowany przez Timex są idealne dla wszystkich dziewcząt i kobiet ze skłonnością do sportowej elegancji. Ich mniejsza beżowy wybierania przyciąga wzrok czytelnych ręce i indeksów. Pełny opis

302

302 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

marka zegarek zaprojektowany przez Timex są idealne dla wszystkich dziewcząt i kobiet ze skłonnością do sportowej elegancji. Ich mniejsza beżowy wybierania przyciąga wzrok czytelnych ręce i indeksów. Idealne czytelność nawet w ciemności przyczynia unikalny oświetlenie INDIGLO – po naciśnięciu korony, cała powierzchnia tarczy świecą jasne zielone światło. Nadgarstek zegarek szyte pasek tkaniny w ładnym kolorze pudrowego różu, który przechodzi za krzakiem – tak oglądać nie Studite. Całe utwory różowy sprawę pozłacany. Podaruj sobie dodatek, który nie tylko ożywić swój idealny strój wiosną lub latem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa tekstylia
Materiał ciała metal, złoto
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa różowy
Kolor tarczy beżowy
Szkło mineralne
Szerokość 38 mm
Głębokość (mm) 10 mm
Wysokość 42 mm