Timex Youth T78141

Marka: Timex Nr katalogowy: 100002583140
Timex Youth T78141

Sprzedaż partnerska

Timex Youth T78141

Twój chłopak gra na żołnierzy? Jednym z jego ulubionych zabawek Pistolet maszynowy, zbiornika lub helikopterem? Wtedy to dosłownie zachwycony marka zegarków Timex . Ich śnieżnobiałe tarcza ozdobiona charakterystycznym rysunku, które zapewniają dobrą czytelność czasie. Pełny opis

140

140 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Twój chłopak gra na żołnierzy? Jednym z jego ulubionych zabawek Pistolet maszynowy, zbiornika lub helikopterem? Wtedy to dosłownie zachwycony marka zegarków Timex . Ich śnieżnobiałe tarcza ozdobiona charakterystycznym rysunku, które zapewniają dobrą czytelność czasie. Każdy mały łobuziak inspiruje wojskowego helikoptera, który okrąża tarczę zamiast drugiej strony. Nadgarstek zegarek pasek szyte tkaniny z wzorem panterki. Podaj swój syn, wnuk, siostrzeniec lub nawet dodatek, który nigdy nie będzie chciał zdjąć rękę!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie dla chłopców, dziecięce
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa tekstylia
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 30 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa wielokolorowy, zielony
Kolor tarczy biały
Szkło plastikowe
Szerokość pasa 15 mm
Szerokość 28 mm
Głębokość (mm) 8 mm
Wysokość 33 mm